Każde wspólne spotkanie obfituje w falę niewyobrażalnych doznań. Wiesz, że ona jest tą osobą, na którą czekałeś całe życie. Ona pragnie zestarzeć się u Twojego boku. Wzajemnie podniecenie sięga zenitu, dlatego oboje dochodzicie do wniosku, że przyszedł czas na skonsumowanie Waszego związku. Jednak upodobania seksualne mogą się znacznie różnić pod tym względem, więc żeby nie zgasić tego płonącego żaru nie proponuj kobiecie pewnych rzeczy.

Wielu mężczyzn przed inicjacją seksualną lubi oglądać filmy pornograficzne lub przeglądać tego rodzaju magazyny. Większość scen jest niestety obraźliwymi dla kobiety i może na nie działać zupełnie odwrotnie niż na mężczyznę. Na taki krok zdecydujcie się razem. Jeśli partnerka nadal będzie miała opory, możesz zasugerować bardzo delikatny erotyczny film, gdzie dwoje kochających się ludzi będzie stymulowało wasze bodźce.

Nie zasypuj kobiety sprośnymi słówkami, jeśli nie wiesz, czy tego sobie życzy ani nie wymagaj tego od niej. Co prawda niewinne rozmowy mogą dodać pikanterii, jednak pierwszy raz powinien być bardziej romantyczny.

Nie wszystkie kobiety są zwolenniczkami urozmaicania życia seksualnego gadżetami erotycznymi. Tak czy inaczej taka forma nie pasuje na Wasz pierwszy raz tym bardziej, że dopiero rozpoczynacie życie seksualne i nie ma mowy w nim o nudzie czy rutynie. Z takim posunięciem lepiej wstrzymać się na jakiś czas, aż przyjdzie na to właściwa pora. Póki co odkrywajcie swoje ciała, rozmawiajcie o potrzebach i drzemiących fantazjach. To może przynieść o wiele więcej rozkoszy niż nawet najbardziej wymyślny gadżet z sex shopu.

A po odbytym stosunku zamiast odwracać się do partnerki plecami, lepiej przytul, delikatnie pocałuj i pogłaszcz po głowie. Te czułości zostaną odebrane jako uwieńczenie zbliżenia i tym samym mogą gwarantować kolejne spotkania przepełnione namiętnością.